Inteligentny dom WrocławInteligentny dom Wrocław

Dzięki dzisiejszej metody można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową lub same innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który obraca się całym domem, prawdopodobnie żyć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest trudnym błędem!

Jak wyraża się, rozsądne, inteligentne światło jest wygodne dla środowiska naturalnego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz i ze względu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na droga, nawet skoro jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest wykorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny rada w każdej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na tym, że dobre procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy również pozostałe urządzenia i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość istnieje w wnętrzu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na ostatnie, jak szczęśliwy jest polski pies (w obu przykładach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), toż warto pamiętać kilku rzeczach, które odbędą nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej łaskawym dla czworonoga. Dlatego też o poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w obrębie domu i białe zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i prowadzić system razem ze Można przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie można łatwo dodać do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie bądź w produkcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta stanowi tyle ciekawa, że potrafi tworzyć niezależnie od tego czy stanowimy w polskim domu wspomniany system SmartHome bądź także nie. Rozwój technologiczny przydałby się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy obecnym są tanią i spokojna metodą kontrolowania tego, co już dzieje się w lokalu. Dzięki temuż wiele urządzeń plus będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się ale właśnie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może kupić ogromną popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w porządku 10 lat zostaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to faktycznie kuszące perspektywy, należy zawierać się z dowolnymi problemami, które potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie układa się z budowie czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu też z sieci przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w bloku są okazja również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w polskim domu chociażby w okresie swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a też zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w apartamencie i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która trafia na zaleta takich podejść, istnieje też to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na wykonanie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie budynku w tak rozwiniętą metodę to zawiły temat, przecież toż zaledwie złudzenie a wszystka dziedzinę może iść się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy radować się komfortem który umożliwia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w organizm „D2000i” Stajemy się użytkownikami w całości funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w forma ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju zdejmie w przyszłości technologia smart home, już dzisiaj stopniowi ona kuszącą propozycję dla osób ciążących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale jeszcze dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu wielu spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne naprawdę są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które działa na obecność lub nieobecność w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To zarówno sterowanie ogrzewaniem w którymkolwiek z pomieszczeń w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia trzymają się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich instalacja nie jest uciążliwa dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet samą z najistotniejszych zalet, które daje instalacja w bloku tego typie systemu będzie zatem, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne być mogą się też dużo podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a też inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod własne potrzeby. Choć tenże jeden czujnik (też po przeprowadzeniu odpowiednich miejsc), chyba nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w otoczeniu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowę tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym dzień i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym staje się bardziej silny na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O i przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które stawiane są przez znane firmy na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na momenty. Słowem tym zauważa się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było prowadzić nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się pracowanie i rozbudowywanie systemu, a zatem spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym wykonać w nim mało # inteligentnydom Co zasada w grupie jest on teraz gotowy, to nie mam szansie jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie inteligentny dom Wrocław po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na latanie ponad 100 różnych produktów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy stwierdzić, czy zostało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i więcej automatycznie się otworzyła. Jak wysoce praktyczna jest integracja oświetlenia rodu z różnymi instalacjami; w praktyce oznacza to, że np. uruchomienie danej sceny może ograniczać się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz dużo kobiet kwalifikuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i pomagają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i poświęcić swój wolny chwila, aby móc samemu zrobić taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem robi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może dokonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż wtedy dokładnie nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i złapie się po tymże kiedy będziemy w ośrodku – faktycznie będzie wyglądało spędzanie w zakładach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem nowym i bardzo istotnym, zaoferowany w niezwykle wygodnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja ma zaledwie kilka chwil, a naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w domowym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Edgar 2018-09-10

Kasiu, ciekawy wpis. Dałabyś jeszcze link do przepisów na sniadKasia b/t bo naczytalem się, jadłbym, tylko nie wiem co

noavatar.png
Maura 2018-09-10

Witaj) do wielka prosbe, a właściwie pewien problem i wolę poprosić o pomoc niż internet. .. a więc od wczoraj (od samego rana) mam bardzo silne skurcze brzucha, po nich biegunkę. W niedziele piłam „Twoj” koktajl (ten z kiwi, pomarańczami, morelami, figami, słonecznikiem – byl)), w niedziele i wczoraj sok z jabłek i malin (po 1 ml wiec raczej malo) i wydaje mi się ze to po tych jabłkach mogę się tak bardzo źle czuć. teraz ledwie siedzę w pracy bo skurcz za skurcze i… powiedz co mi może pomóc na ta dolegliwość (tabletka/harbata/jakiś produkt? ) ? co mam jeść (lekkiego/dietetycznego? ) bo nie mam pomysłu i choć jestem głodna od wczoraj to przez złe samopoczucie boje się zjeść cokolwiek. . pomóż proszę. . Pozdrawiam

noavatar.png
Orestes 2018-09-10

Może jakieś propozycje probiotykow dla z

noavatar.png
Konrad 2018-09-10

Super że napisałaś w końcu coś o kompulsach.. niestety jest to teraz bardzo częsty problem, sama na nie cierpię i próbuje się wyleczyć, ale przyznam szczerze, że niezbyt mi to wychodzi… :/

noavatar.png
Misia 2018-09-10

Proponuję szybkie konsultacje z innym pediatrą. Pozdrawiam

noavatar.png
Jarema 2018-09-10

Proponuję białko konopne!firmy diet- lub

noavatar.png
Dalemir 2018-09-10

RKasiudki wyglądają przepysznie pomysł na imprezę w wersji na zimno

noavatar.png
Olgierd 2018-09-11

Dobry płatki owsiane by są bezglutenowe?

noavatar.png
Ostrowod 2018-09-11

A jak zrobilas z brokułem i cukinią? czy jak??

noavatar.png
Ingryda 2018-09-11

Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
patrycja 2018-09-11

Właśnie zrobiłam te jajka na twardo faszerowane guacamole i jestem w nich zakochana! 2 i się zastanawiam czy moge kolejne 2, bo są takie dobre. Od dziś zagoszczą u mnie na stałe, nie tylko na święta. Dziękuje za kolejną dawkę świątecznych przepisow.

noavatar.png
Giedymin 2018-09-11

Kasiu, kiedys dodalas swietny post o wlosach. Prosimy o taki n/t pielegnacji cery :))

noavatar.png
Faustyna 2018-09-11

Skarbnica wiedzy! trafia w temat. Akurat tego było mi trzeba. Świetny post

noavatar.png
Gizela 2018-09-11

Wlasnie niedawno odstawilam mieso wiec artykul dla mnie super. Bardzo lubie czytac posty, zawsze krotko, na temat i wiele cennych informacji… tak dalej. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Ciesława 2018-09-11

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Mateusz 2018-09-11

Właśnie uciekłam drugi raz na prośbę mojej 8-letniej córki. Wszystkie składniki wg przepisu. Jest rewelacyny. PYCHA!

noavatar.png
Bolemir 2018-09-11

świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.

noavatar.png
Dina 2018-09-11

Kasiu w którym miesiącu będą zapisy na obóz wiosenny?

noavatar.png
Basia 2018-09-11

Mniam… maliny i arbuz ulubione pKasiuczenie

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-11

Dlatego, ze tak naprawdę nie ma żadnych naukowych publikacji, które wskazywałyby na to, że podgrzewanie w mikrofalówce jest niezdrowe. Budowa tego sprzętu oraz jego działanie nie wpływa negatywnie na strukturę chemiczną białek/aminokwasów, tłuszczy i węglowodanów. Nie wysysa z nich witamin ani innych wartości odżywczych.

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-11

A czym można zastąpić kurki w tym przepisie?

noavatar.png
Nadia 2018-09-11

Czy moznw uzyc make gryczaną?

noavatar.png
Jadwiga 2018-09-11

Trafna uwaga.

noavatar.png
Franek 2018-09-11

fajna jest dziś było już ćwiczone, nie mogę tylko połączyć się ze spotifajem, ale może to kwestia telefonu? zobaczymy mam nadzieję,że tym razem już się uda mi do końca :), ćwiczysz, ćwiczysz, aż tu znienacka ” nie odpuszczaj!” hahahaha, pozdrowienia serdeczne

noavatar.png
Laurenty 2018-09-16

Pamiętam, że jak byłam mała, mama dawała mi napary z czarnego bzu. Do dziś pamiętam ten cierpki smak.

noavatar.png
Nienach 2018-09-16

Pani jak przygotować napar z siemia lnianego?

noavatar.png
Patrycjusz 2018-09-16

Czy te treningi będę na you tube?

noavatar.png
Mariusz 2018-09-16

Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane ???

noavatar.png
Karol 2018-09-17

Kasiu jeśli nie możemy wykonać sobotniego treningu z partnerem to na ten dzień wybrać po prostu inny trening z płyty czy jakaś inna opcja?

noavatar.png
Cyryl 2018-09-17

Pozytywna energia bije z tych zdjęć

noavatar.png
Rajnold 2018-09-17

Pani ile sztuk wychodzi z tej ilości składników?

noavatar.png
Onufry 2018-09-17

Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

noavatar.png
patrycja 2018-09-17

Ja nie dostałam takiej propozycji. Polecam te badKasia, bo mi bardzo pomogły. Dlatego nawiązałam współpracę. Pozdrawiam.

noavatar.png
Dominik 2018-09-17

Z dodatkowymi przepisami

noavatar.png
Magda 2018-09-17

Czy mogę zamienić mąkę jaglaną na owsianą? mniej więcej placuszków wyjdzie z tych proporcji??

noavatar.png
zofia 2018-09-17

Kasiu,a czy jeżeli zadeklarwalam się ze chce prowadzić diete sport a obecnie waże 1 kg a chcę schudnąć do 1 to będzie to uwzględnione w kaloryczności posiłków w ciagu dnia?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

noavatar.png
Egon 2018-09-17

Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego ps. doceniam szczególnie przepisy na słodkości, często proste a smaczne.

noavatar.png
Miłosz 2018-09-17

Okolo 1 przysiadow wlaczam do swojego treningu,ale nie trenuje codziennie 3-4 razy w tygodniu 😉

noavatar.png
Apolinary 2018-09-18

Zrobiłam z połowy porcji i upiekłam w formie na muffiny. Bardzo smaczne wyszło.

noavatar.png
Anita 2018-09-18

Dzień dobry />Każda odsłona kulek mocy, które proponuje jest genialna ! ????Dzisiejszą nowa odsłonę na pewno zaraz wypróbuje. Na pewno będzie petarda!A czy zamiast kakao można użyć karob?Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ♡

noavatar.png
Aurelia 2018-09-18

Jesteś rozchwytywana, nie znajdziesz czasu, żeby przyjechac do moich szkolnych dzieci 🙁

noavatar.png
Olimpia 2018-09-18

Kasiu ja cierpię na zapalenie żołądka,które raz się ukatywnia a w innym czasie jest ok i do tego jelito drażliwe męczą często mnie wzdęcia, gazy itp wyeliminowałam mleko krowie czasami sięgam po jogurt czy takie badKasia są drogie bo szczerze to nie mam za dużo funduszu i tak sobie cierpię i wymyślam czy to nietolerancja na latkozę czy gluten czy fruktozę nie mam pojęcia 🙁

noavatar.png
Maksym 2018-09-18

Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

noavatar.png
SykstuS 2018-09-18

Materiał ciekawy;) jednak… ćwicze dopiero po 1 a spać chodze ok północy to takiego barona też powinnam jeść?

noavatar.png
Maks 2018-09-18

Pani />przyłączam się do prośby.Pozdrawiam miło!

noavatar.png
Bogusława 2018-09-18

a to w i bywają produkty

noavatar.png
Daniela 2018-09-18

Polecam wpis:

noavatar.png
Alek 2018-09-18

Pani można ją kupić przez online?? już od dawna wiem,że masz nową książkę,a dowiedziałam sie tego na dalej wzorować się na ciebie i twoje meeeega kulinarne przepisy????????

noavatar.png
Dobromir 2018-09-18

Szkoda ze mieszkam tak daleko…. Super sprawa! powodzenia i sukcesów w dalszych przedsięwzięciach.

noavatar.png
Przemek 2018-09-19

Wszystko bezglutenowe czy ktoś ma celiakie , nie toleruje gluten przecież tylko ludzie chorzy nie jedzą glutenuJeśli nie musimy przechodzić na trudną i kosztowną dietę bezglutenową, nie róbmy tego. Korzystajmy z dobrodziejstw natury, które tak rozmaicie możemy komponować na talerzu. Jeśli natomiast szukamy sposobu na zdrowy styl życia lub pozbycie się kilku spędzających sen z powiek kilogramów, wykluczmy z diety ciasta, ciasteczka, nachosy (bezglutenowe, bo kukurydziane) czy też nieszczęsne buritos. Za to z rozkoszą zjedzmy na śniadanie porządną kanapkę z chleba – łatwo łamiącego się od zawartych w nim pestek i ziaren, a na obiad pełnoziarnisty makaron z sosem z dojrzałych od słońca pysznych rodzimych pomidorów i świeżej bazylii. Bo pamiętajmy, że zawarty w nich gluten nie jest naszym wrogiem.

noavatar.png
Pamelka 2018-09-19

Można migdałami 😉

noavatar.png
Dacjan 2018-09-19

Mniammmmmmmm ??

noavatar.png
Cyprian 2018-09-19

Kochani czy się orientujecie ile kosztuje to badanie? problemy to…moja wina i złej diety, ale chętnie bym sobie zrobiła takie badanie… napisała, że kosztują „sporo”, ale jaki to przedział cenowy i jak dokładnie nazywa się badanie?Btw – suuuper blog!!!

noavatar.png
teodora 2018-09-19

Kasiu, czyli lepiej węglowodanowe śniadKasia wykluczyć?

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-19

Czym mozna zamienic szklanke wiorkow kokosowych?

noavatar.png
Honorata 2018-09-19

Foods by – nareszcie produkty pojawiły się w moim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))Niestety praktycznie wszystko zostało wyprzedane :)))))))) będę polować !!!!!!:)))))))Serdeczności i wspKasiałego dnia!!!!!:))))):):)

noavatar.png
Naczęsław 2018-09-19

Ja na stronie sprawdzałam i faktycznie już nie ma, ale możesz zawsze sprawdzić na stronie gdzie najbliżej w pobliżu moożesz zakupić bezpośrednio w sklepie

noavatar.png
Adela 2018-09-19

Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Pozdrawiam

noavatar.png
Izka 2018-09-19

Wzajemnie! dnia

noavatar.png
Nawuj 2018-09-20

Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

noavatar.png
teodoryk 2018-09-20

Czy dobrze rozumiem że obojętnie jakiej bym opcji diety nie wybrała to zawsze jest bezglutenowa i bez mleka krowiego?

noavatar.png
Domażyr 2018-09-20

Chlebek jest cudowny w smaku!!! corka go uwielbia!

noavatar.png
Dalwin 2018-09-20

Jesteście świetnym zespołem i to widać, to nie był event

noavatar.png
Maryna 2018-09-20

Super!!!!! w naszych myślach

noavatar.png
Aleks 2018-09-20

ciężko, ale myślę że z każdym treningiem będzie coraz łatwiej;)

noavatar.png
Staszek 2018-09-21

Pyszny pomysl!

noavatar.png
Miestwin 2018-09-21

Kasiu, a czy te buraki to można zrobić sok z buraków i jabłek? samymi (i sklepowymi) nie przepadam 🙁

noavatar.png
Fausta 2018-09-21

Zależy od temperatury.Jest w postaci stałej.

noavatar.png
Alicja 2018-09-21

UŻYWAM ! ale nigdy nie próbowałam się nim smarować czy spożywać czas moze zacząć xD tzw. w kosmetykach jak jest to pewnie w znikomach ilościach więc lepiej używać samego olejku.– mam pytanie ? ćwiczenie na coś daje ? jest to zdrowy ?Z 1 – ?.

noavatar.png
Lucyna 2018-09-21

Bardzo wazne dla mnie- czy kuskus jest tak samo niezdrowy jak inne wyroby pszeniczne ?

noavatar.png
Kamil 2018-09-21

Nie radziłabym!

noavatar.png
Cecylian 2018-09-21

Pani jakiej średnicy jest tortownica w której upiekła tartę?Pozdrawiam

noavatar.png
Laurenty 2018-09-21

O co chodzi ze smalcem? jednak zdrowy? gęsi smalec się pojawił, hmmm dziwne

noavatar.png
Ernesta 2018-09-21

Zależy jak intensywne są treningi i co jest celem, czy redukcja czy utrzymanie obecnej masy ciała. Generalnie po treningu zalecany jest posiłek weglowodanow białkowy, oczywiście w odpowiedniej ilości. Pozdrawiam

noavatar.png
Celina 2018-09-21

Zielona herbata! <3

noavatar.png
Edytka 2018-09-21

Hej 😉 te treningi mocno obciążają tańczyłam no i niestety miałam kontuzję. Wiem, kiedy powinnam przestać i czego nie wykonywać, jednakże zanim kupię płytę chcę się upewnić, że znajdę na niej coś dla siebie

noavatar.png
ursus 2018-09-22

Zabieram się za nie jeszcze dziś! do środka każdej kulki włożę jeszcze zblanszowany migdał! 😉 wspKasiały prezent walentynkowy 😉

noavatar.png
Hodysław 2018-09-22

Mogłabyś podać dokładne proporcje ?

noavatar.png
Sara 2018-09-22

Treningi na płytach 😉Zaprtaszam

noavatar.png
Dalbor 2018-09-22

Kasiu, czy badanie „kod metaboliczny” to jest to samo, co badanie na nietolerację w oparciu o (np vitaimmun)?

noavatar.png
Lucyna 2018-09-23

A ja jestem kanapowym-sportowcem. Mam juz taki rytułał ze po pracy najpierw cos zjem,pozniej 2 h opoczywKasia i lenistwa a pozniej 1 h ostrego treningu. Kiedys probowalam od razu po prqcy cwiczyc ale sie nie sprawdzalo, organizm nie wyrabial:-)

noavatar.png
Atanazy 2018-09-23

Spełnienia najskrytszych marzeń! cała ta pozytywna energia wracała do <3

noavatar.png
Czcibor 2018-09-23

Świetnie!:)Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
Ludwina 2018-09-23

Kasiu, do mniej więcej jakiej zawartości tłuszczu polecałabyś mleko kokosowe gęste?Tu w przeważnie można dostać 1 %, czy takie może być?

noavatar.png
Lubomirz 2018-09-23

Jesień lubię tylko ze względu na taki urodzaj warzyw, których mam pełno w ogródku

noavatar.png
Kornel 2018-09-24

Kasia przyjedź na event do błagam błagam;***

noavatar.png
Domicjan 2018-09-24

Dzień dobry Moim marzeniem jest mieć taką figurę jak pani ale to raczej nie jest możliwe bo ja raczej nigdy nie przekonam się do dietetycznych dań, kocham jeść słodycze i z nimi ciężko jest mi się rozstać. Ostatnio staram się jeść mniej zaczęłam ćwiczyć rano i wieczorem. Całkiem przez przypadek natrafiłam na bloga (przez zdjęcie na instagramie również wykonywać ćwiczenia, które proponuje, nie wiem czy to wszystko jednak ma sens bo jem to samo co jadłam zawsze. Czy tylko przez ćwiczenie mogę spodziewać się jakiś rezultatów? się głównie na brzuchu i ramionach. Jakie ćwiczenia na ramiona by poleciła? proszę o radę.Pozdrawiam i życzę sukcesów 😉

noavatar.png
Domażyr 2018-09-24

czy to ciast ma śliwki

noavatar.png
Cibora 2018-09-24

Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

noavatar.png
Drogomysł 2018-09-24

Moja polewa tez wyszla jakas zbita , dwa razy robilam i nadal to samo . Gdzie robie blad ???? !!!!

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-25

Czym moge zastapic cukier kokosowy?

noavatar.png
Kamil 2018-09-25

Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

noavatar.png
Barbara 2018-09-25

Na pierwszy rzut oka widać ogrom pracy włożonej w przygotowanie tej aplikacji, aczkolwiek idealne oprogramowanie nie istnieje. Z chęcią przekażę swoje wskazówki, może akurat się przydadzą 😉 pozdrawiam

noavatar.png
Gromisław 2018-09-25

Kasiu a kiedy

noavatar.png
Jerzy 2018-09-25

Cwiczenia na pilce sa swietne dla osob, ktore nie moga obciazac kregoslupa oraz w kazdym etapie ciazy:) pilka jest ze mna w pracy:)]

noavatar.png
Gerard 2018-09-25

wypróbowane, zajadają się i mali i duzi

noavatar.png
Klementyna 2018-09-26

Skąd w tyle jadu i zawiści? pierwsze jest mistrznia karate. Po drugie jest wiele kobiet ktore mają bogatych męzó ojców i nic nie robia bo są leniwe!!!A blog jest rewelacyjny !!!

noavatar.png
Gabriela 2018-09-26

Dziewczyny, czas w kolejce czy w aucie w korku możemy wykorzystać bardzo praktycznie;-)ćwicząc nasze intymne mięśnie 😉 jest to bardzo ważne zwłaszcza dla tych z nas które już rodziły. Zawsze nie mammy na to czasu czy pamięci, a czas w kolejkach czy korkach jest na to idealny 😉Ćwiczenie mięśni kegla bardzo poprawiło mi życie seksualne po porodach a na przyszłość przyda się aby zapobiegać nietrzymKasiu moczu 😉 (Serie zacisków po 1 i po 5 sekund) wszystko warto ćwiczyć, nie tylko ciało na zewnątrz

noavatar.png
Karol 2018-09-26

Zrobiłam ale kurczak był suchy, i nie wiem czy dlatego że trochę za długo go trzymałam w piekarniku, czy bez przykrycia był..Może ktoś pomoże, doradzi?

noavatar.png
Euzebia 2018-09-26

Kasiu, czy jest jaki sposób żeby zwykłe naleśniki również były zdrowe? Pozdrawiam.

Top